Μια υπέροχη ομάδα που την αποτελούν η Βερόνικα, η Άννα -Μαρία , η Άρια, ο Μαρίνος, ο Γιώργος και ο Παναγιώτης μας αποχαιρέτησε ανοίγοντας τα φτερά μακριά από το σχολείο μας όπου έζησαν 6 ολόκληρα χρόνια, για την επόμενη βαθμίδα εκπαίδευσης.

Την Παρασκευή 14 Ιουνίου, ημέρα λήξης του διδακτικού έτους στο σχολείο μας έγινε μια Τελετή αποφοίτησης αφιερωμένη στους μαθητές αυτούς. Τα υπέροχα και έξυπνα αναμνηστικά αποφοίτησης πρόσφερε , ως συνηθίζεται, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας και τους ευχαριστούμε πολύ. Ευχόμαστε σε αυτούς τους υπέροχους μαθητές μας να είναι γεροί και να έχουν πάντα όσα επιθυμούν.

ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ

Από τη βραδινή μας έξοδο. Κέρασμα της κας Ανδριάνας στους μαθητές της φετινής Στ΄τάξης